Společenství vlastníků jednotek       
Terezínská 701
 
 
  Home arrow Články arrow Články arrow Hra na odtahovanou Úterý, 07 červenec 2020  
 
Main Menu
Home
Fórum
Kontakty
Články
Odkazy
Admin Blog
HLÁŠENÍ ZÁVAD


Statistiky návštěv
Dnes: 8
Včera: 211
Tento měsíc: 1145
Celkem: 103466

info
Členů: 146
Novinky: 86
Odkazy: 15


 

 
Hra na odtahovanou Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 22 březen 2006
Vážení sousedé, nevím jestli už jste také měli tu čest zakusit si "hru na odtahovanou", pokud ne, tak si prosím přečtěte následující řádky v nichž se pokusím popsat svou vlastní zkušenost uplynulých dní

 

Tak jako mnoho z Vás,  jsme si při koupi našeho bytu připlatili ne zrovna malou částku za výsadu vlastního kousku malého uzamykatelného pozemku před naším domem, abychom mohli vždy kde zaparkovat a nenervovat se s večerním parkingem. A protože jsou mezi námi tací, kterým soukromý majetek ostatních nic neříká, tak jsou tyto parkovací místa opatřena zdvihací uzamykatelnou závorou. Avšak letošní tuhá zima nám tuto závoru pevně spojila s ledem, takže jsme jí pár dní po odjezdu nemohli uzamknout. Nu a tak se v úterý 14.3.2006 stalo, že na našem parkovacím místě (resp. soukromém pozemku) kde se vzalo tu se vzalo, avšak parkovalo auto. Ale nikoliv to naše. Nu což, řekl jsem si, moje chyba, že jsem ráno nevytrhl závoru zamraženou v ledu, přece nebudu volat odtahovou službu, a tak jsem gentlemansky zaparkoval před svým vlastním obsazeným parkovacím místem a zanechal jsem na sebe za stěračem kontakt, kdyby měl neznámý vetřelec potřebu odjíždět. Vězte, že přšíšě již na tyto gentlemanské zvyklosti s chutí zapomenu, neboť druhý den ráno byl pryč z našeho parkovacího místa nejen vetřelec, ale i moje auto ! Super. Na základě jednoho telefonického volání člověka, který stojí na cizým pozemku, mě odtáhli velmi hbitě auto, což není až tak levná záležitost pro majitele odtaženého vozu. Volající může být v klidu. Odpoledne jsem nejen musel ztrácet čas s vyzvedáváním auta, ale i zaplatit příslušné náklady a pokutu. Kdo byl v právu je v tuto chvíli nepodstatné. Chceč-li své auto, zaplať ! Nevím jak v praxi objednávka odtahu funguje, ale velmi rád se to naučím a zapojím se do této hry, protože když jsem se vrátil, tak na mém místě stál jiný vykuk. Zavolal jsem Městskou policii a její jedinou reakci bylo nafocení situace s komentářem, že s tím nemůžou nic dělat….

 

A protože jsem duchapřítomně zhotovil fotodokumentaci obou vozidel včetně jejich SPZ, tak se s těmito hracími kartami při příštích příležitostech zapojím do rozehrané partie zajímavé sousedské hry, do takzvané „odtahované“. Kdo si ještě zahraje ?

2A0 41-37
1C8 85-11

Aktualizováno ( Úterý, 29 srpen 2006 )
 
< Předch.
 
Kdo je online

Nejnovější články
Nejčtenější články


© 2020 www.terezinska.info/!OLD
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.