Společenství vlastníků jednotek       
Terezínská 701
 
 
  Home arrow Články arrow Články arrow BRANO Úterý, 07 červenec 2020  
 
Main Menu
Home
Fórum
Kontakty
Články
Odkazy
Admin Blog
HLÁŠENÍ ZÁVAD


Statistiky návštěv
Dnes: 18
Včera: 211
Tento měsíc: 1155
Celkem: 103476

info
Členů: 146
Novinky: 86
Odkazy: 15


 

 
BRANO Tisk E-mail
Napsal Lener   
Pátek, 17 březen 2006
Všiml jsem si, že někdo napsal na nástěnce ve vchodu celkem zajímavý i když řekl bych trochu v afektu napsaný názor na ceny za instalaci BRANO do dveří. Po pravdě řečeno první co mě napadlo ve chvili kdy jsem to viděl bylo že za sebou umím zavírat dveře a tak mě to celkem pobavilo. Ale dnes, článek píši 2006-03-17, je na seznamu lidí podepsaných pro to aby se BRANO instalovalo řekl bych většina lidí. Jsme totiž zvyklí ž?e ve většině obchodů, vchodů se všechno opravdu zavírá samo.... 
 

Ale proč něco takového neinstalovat, mě je to vcelku jedno, navíc v zimě aspoň nepotahne do domu, když se někdo zapomene a dveře zůstanou otevřené. Ovšem co se týče ceny, tak já nevím a nemám po pravdě řečeno chuť ani čas se starat o to kde bych to sehnal levněji s tím taky souvisí všechny platby které vidíme na výpisu měsíčních záloh. SKANSKA zvolila správcovskou firmu tak jak ji zvolila a ti se o dům starají. Já mám pocit že tam je uklizeno pravidelně za jaký peníz je věc jiná a opět musím říct, že nevím jestli je to hodně nebo málo ale budeme si uklízet samy ? Já o to zase tak moc nestojím. Možnosti určitě existují, změnit správcovskou firmu, ale kdo to udělá, kdo toto vše bude vyřizovat, kdo bude zastupovat společenství vlastníků které ještě není založené. Pokud o to má někdo zájem, nechť se přihlásí já to uvítám.
 

Já mohu přispět jen tímto webem, který by mohl fungovat jako komunikační nástroj mezi vlastníky bytových jednotek, třeba jen v našem vchodě 701/6 popřípadě i ostatních. Ovšem čím více lidí tím složitější komunikace. Jsem vlastníkem jedné z bytových jednotek výše zmíněného vchodu domu D2.

Mějte pěkný víkend

Aktualizováno ( Úterý, 29 srpen 2006 )
 
< Předch.   Další >
 
Kdo je online

Nejnovější články
Nejčtenější články


© 2020 www.terezinska.info/!OLD
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.