Společenství vlastníků jednotek       
Terezínská 701
 
 
  Home arrow Admin Blog Úterý, 07 červenec 2020  
 
Main Menu
Home
Fórum
Kontakty
Články
Odkazy
Admin Blog
HLÁŠENÍ ZÁVAD


Statistiky návštěv
Dnes: 11
Včera: 211
Tento měsíc: 1148
Celkem: 103469

info
Členů: 146
Novinky: 86
Odkazy: 15


 

 
Admin Blog
Změna pravidel fóra Tisk E-mail
Napsal Lener   
Úterý, 27 únor 2007
Vážení spoluvlastníci, poslední dobou se pravidelně objevují na našem fóru nevyžádané příspěvky. Z tohoto důvodu jsem omezil vkládání příspěvků anonymním uživatelům. Od teď je tedy nutné pro vložení příspěvku do fóra se zaregistrovat a přihlásit.

V případě, že tu již svůj účet máte a používáte, stačí se pouze přihlásit.
Aktualizováno ( Úterý, 27 únor 2007 )
 
Bazar Tisk E-mail
Napsal Lener   
Čtvrtek, 21 prosinec 2006
Kontaktoval mě jeden z členů ohledně vytvoření on-line bazaru na webu společenství. Dodělat jej je jistě možné a tak pokud bude o tento bazar zde na stránkách společenství zájem, pokusil bych se jej během svátků vytvořit a zprovoznit. Na hlavní straně je anketa ve které se můžete vyjádřit zda máte o tento bazar zájem.
Aktualizováno ( Čtvrtek, 21 prosinec 2006 )
 
Sousedé, Tisk E-mail
Napsal Lener   
Pátek, 06 říjen 2006
musím se s Vámi podělit o závažnou příhodu z počátku tohoto týdne. V podvečerních hodinách cca 19:00 někdo zazvonil na náš zvonek, po otázce přes telefon kdo tam je, se ozvala pouze hlasitá nesrozumitelná odpověď asi abych otevřel. Vyběhl jsem kamžitě ke vchodu a u dveří stál neznámý muž romské národnosti (věk cca 35-40). Pán byl bez klíčů a už se hrnul dovnitř. ptal jsem se ho kam jde ! Neměl vůbec tušení a na otázku za kým jde zahuhlal nesrozumitelně nějaké jméno a ani na  opakovanou otázku za kým jde mi nedokázal jednoznačně odpovědět....


Aktualizováno ( Pátek, 06 říjen 2006 )
Celý článek...
 
Registrace uživatele Tisk E-mail
Napsal Lener   
Úterý, 19 září 2006
Na našem webu neustále přibývá registrovaných uživatelů, je to dáno i tím, že některé dokumenty nejsou od určité doby veřejně přístupné a vyžadují registraci. K tomu bych rád uvedl několik informací. Vyskytli se uživatelé, kteří nezadali reálnou emailovou adresu, což jim zabraňuje v aktivaci svého učtu. Důvodem je, že system po vyplnění jména, hesla a emailu odešle potvrzující mail na uvedenou adresu, až po doručení a kliknutí na evedený link je dokončena aktivace účtu.
Aktualizováno ( Pátek, 10 listopad 2006 )
 
 
Kdo je online

Nejnovější články
Nejčtenější články


IP Blocker
Your IP address:
3.236.108.61

© 2020 www.terezinska.info/!OLD
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.